دوربین مداربسته ارزان – پویا بین

admin دوربین مدار بسته

دوربینها قادر به متوقف کردن جرم نیستند: با وجود اینکه نتایج نشان میدهد که دوربینها منجر به کاهش فعالیتهای مجرمانه میشوند و احتمال گرفتار شدن افراد مجرم را افزایش میدهند، باز هم استفاده از دوربین روش کامل و بی نقصی نیست. از این رو دوربین مدار بسته در جلوگیری از وقوع جرم چندان موثر نیست. از این رو نه تنها در مکانهای عمومی بلکه در فضاهای خصوصی نیز به کمک دوربین مدار بسته میزان جرم به حداقل خواهد رسید. دوربین مدار بسته یک نوع سیستم تلویزیونی است که در آن سیگنالها به صورت عمومی پخش نمی شود، بلکه به صورت خصوصی و به منظور نظارت بر محیط برای اهداف امنیتی و تامین امنیت افراد در محیط نمایش داده می شود. در این حالت مناطق آسیب پذیر خانه تحت کنترل خواهد بود و امنیت بیشتری فراهم خواهید داشت. این تیتری بود که مرا ترقیب کرد روی آن لینک کلیک کنم و پس از وارد شدن به سایت فوق مقاله های متعددی را در زمینه آموزش و شناسایی انواع دوربین مدار بسته را مطالعه کردم. بطور مثال می توان به دوربین های دستگاه های خود پرداز اشاره کرد که برای شناسایی جرایمی چون وارد کردن تصادفی رمز کارت اعتباری کاربرد مشخصات و قیمت خرید دوربین مداربسته دارد. برقرار کرده است. از مهمترین پروژه های اجرا شده توسط آن می توان به نظارت بر برگزاری بازی های المپیک ۲۰۰۸ پکن نیز اشاره داشت.

با فشار دادن یک کلید، یک افسر راهنمایی و رانندگی میتواند تصادفات و رانندگان متخلف را شناسایی کنید.در یک شرکت به کمک نظارت با دوربین اهمال کاری کارمندان به حداقل می رسد در نتیجه بهرهوری شرکت بیشتر خواهد شد. زیرا میدانند که در صورت بروز حادثه، پلیس میتواند از تصاویر دوربینهای مداربسته استفاده کرده و مجرم را شناسایی کند. در این حالت پلیس راهنمایی و رانندگی به جای گشت زنی در خیابانها میتواند از طریق فیلمها نظارتی کامل بر ماشینها یا تصادفهای رانندگی داشته باشد. امروزه دوربین مدار بسته به یکی از الزامات نظارتی برای مکانهایی که احتمال سرقت در آنجا زیاد است، تبدیل شده است. دوربین مدار بسته دام Dome: دام در زبان انگلیسی به معنای گنبد است، این نام برگرفته از شکل گنبدی شکل این مدل از دوربینهاست. به کمک دوربین مدار بسته میتوان بر ماشینها و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط رانندهها نظارت کرد. برخی از شرکتها یا کارخانههایی که خط تولید دارد به جای نظارت فیزیکی از دوربین مدار بسته استفاده میکنند. مشکل استفاده از کارت های حافظه این است که در مورد ظرفیت ذخیره سازی آنها محدودیتهایی وجود دارد. پریز و سیم برق را چک کنید و در صورت وجود مشکل سیم یا پریز را عوض کنید. !

این دوربین ها انتقال برق و تصویر را تنها با یک کابل که از تکنولوژی Power over Ethernet (PoE) استفاده میکند به انجام می رساند. اما امروزه صاحبان خانه از آن ها برای جلوگیری از تجاوز جنایتکاران و حفظ امنیت خانواده های خود استفاده می کنند. البته میتوان آن را با سایر سیستمهای امنیتی مانند دزدگیر استفاده کرد تا امنیت بیشتری را فراهم کنید و تاثیر گذاری دوربینها را بیشتر کنید. البته ذکر این نکته ضروری است که کیفیت تصاویر در این دوربینها فاقد وضوح و کیفیت عالی است و در سطح تصاویر دوربین مدار بسته آنالوگ میباشد. اما این موضوع به این معنا نیست که میتوان آن را در زیر آب استفاده کرد، عموما دوربین مدار بسته گلوله ای در محیط باز نصب میشود. به همین دلیل امروزه از انواع دوربینهای آنالوگ به شکل محدودتری استفاده میشود. از گذشته تا کنون دوربینهای مدار بسته نقش ویژهای در ارتباط با امنیت ایفا میکردند. دوربین مداربسته سال هاست که به عنوان یک ابزار کارامد نقش مهمی در تامین امنیت منازل و محیط کار افراد ایفا می کند. دوربین های IP با انتقال دیتای دیجیتال به دستگاه دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند. دوربین ها به راحتی با یک براکت نصب می شوند و بسته به نیازهای برنامه در نظر گرفته شده آن دارای لنزهای ثابت یا واریفوکال هستند.

یکی از این روش ها DMZ و دیگری Virtual Server می باشد. دوربین مدار بسته یکی از پیشرفتهای دنیای فناوری مدرن است و به شما این امکان را میدهد تا بتوانید به صورت موثر خانه، مغازه، شرکت یا هر جای دیگری را به خوبی نظارت کنید. اما اگر بخواهیم محل نصب دوربین مدار بسته در خانه را بررسی کنیم باید بدانید که دوربین را باید در بالای درب ورودی و پنجرههای رو به خیابان یا کوچه نصب کنید. بعد از تهیه لیست باید مساحت محل مدنظر را نیز در نظر داشته باشید. این کار توسط انسان امکان پذیر نیست به عنوان مثال در موزه ها دوربین این امکان را برای شما فراهم می کند که نظارت کامل بر فضاها داشته باشید. حفظ فیلمها: فیلمهای رکورد شده به وسیله دروبین مدار بسته را میتوانید همیشه نگه دارید از این رو هر زمانی که به آنها احتیاج داشته باشید میتوانید به راحتی فیلمها را بررسی کنید. یعنی جمع آوری و پردازش اطلاعات اعم از تصویر و صوت به وسیله شبکه انجام میشود. نوع NVR این قابلیت را دارد که تصاویر را روی فلش، هارد دیسک و هر وسیله دیگری با قابلیت نگهداری اطلاعات ضبط کند.

شاید دوست داشته باشید:

خرید فروش قیمت دوربین مداربسته AHD DX-9942

دوربین مداربسته بیسیم پانورامیک V380 به هوش مصنوعی تشخیص جهت حرکت مجهز است . اکثر دوربین های مدار بسته با […]

اما ، چگونه کار می کند؟

اگر به دنبال دوربینی برای یک مکان در فضای باز هستید که بتواند به طور کارآمد نمای مسافت طولانی را […]

قابلیت دوربین مدار بسته AHD :: تعمیر لپ تاپ-تعمیرات لپ تاپ

دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-ITF جزو پر فروش ترین محصولات هایک ویژن می باشد. بیشتر شرکتها با فناوری AHD شروع […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *