انواع دوربین مدار بسته – رایکانت

admin دوربین مدار بسته

برای تشخیص کیفیت در دوربین های مدار بسته تحت شبکه اما واحد پیکسل به کار می رود، دوربین های مدار بسته ۲ و ۳ مگاپیکسلی تصاویری با کیفیت بسیار بالا ارائه می دهند، کیفیت بالای تصویر جزییات بیشتری به دست می دهد و می توانید موارد متعددی را در آن مشاهده کنید. برخی از داده های عظیم وجود دارد که به شما کمک می کند تا نتایج بسیار خوبی داشته باشید و همچنین مواردی از موارد ناخواسته نیز به شما کمک می کند تا پتانسیل عظیم یک سیستم دوربین مداربسته خانگی را هدر ندهید. ۱. در بسیاری از موارد نیاز است به منظور ردیابی یک مجرم به دوربین مدار بسته ای که در محل نصب است رجوع نماییم. در صورت لزوم نصب دوربین های ضد دستکاری ، بهتر است دوربین را به سمت پایین سوار کنید و از سطح زمین فیلم بگیرید. بسیاری از مردم فکر می کنند از دستکاری در امان هستند و در اینجا دوربین نصب می کنند. هنگام در نظر گرفتن میزان قدرت دید در شب ، مهم است که به خاطر ارتفاع نصب شده دوربین های خود باشید. این دوربین نیز از بهترین دوربین های مدار بسته در شب می باشد که از امکانات و ویژگی های خوبی برخوردار می باشد.

براکت نصب شده آسان است روند نصب دوربین گلوله را آسان کند در حالی که دوربین bullet با امکانات دید روز و شب وارد می شود. بدون شک وضوع تصویر و امکانات لازم در انواع دوربین مداربسته توانسته آن را به یک دوربین باکیفیت مداربسته تبدیل کند. علاوه بر اینکه به دوربین اجازه می دهد مقصر را ببیند ، به مجرم اجازه می دهد دوربین مداربسته را ببیند که احتمالاً یک عامل بازدارنده است تا متجاوز را از پیگیری قصد خود برای سرقت از خانه شما ، سوخت سیفون اتومبیل یا هر عمل ناشایست دیگری منصرف کند. دوربین های کثیف و گرد و غبار به عنوان یک عامل بازدارنده که بدون استفاده و مراقبت از آنها به نظر می رسد ، کارایی خوبی ندارند و به مقصر نمی گوید که امنیت خانه خود را جدی می گیرید. مشکل این است که شما فقط از بالای سر کسی فیلم می گیرید و باید از یک لنز زاویه دید عریض استفاده کنید. !

ولی باید توجه داشته باشید که در شرایط نرمال کاری و با توجه به غبار موجود در هوا و … امروزه نظارت با توجه به نرخ جرم یکی از مهمترین موضوعات است. این لیست متشکل از مواردی است که غالباً نادیده گرفته می شوند یا فقط یک قدم خارج از محدوده هستند اما همه آنها در ارائه حتی نتایج بهتر از سیستم نظارت بر خانه شما موثر هستند. دوربینهای مدار بسته از ابتدا برای نظارت بر داخل و خارج از مکان استفاده میشدند. به عنوان مثال، پکیج کامل دوربین مداربسته خانگی ممکن است تعداد دوربین کمتری نسبت به پکیج های مناسب سازمان ها و یا مکان های عمومی داشته باشد. دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی خانگی مزایای بسیار زیادی را به همراه دارند و مجرمان جرایم را پیش پای عدالت می کشند ، به همین دلیل باید آنها را حفظ کنید. اگر عوامل بازدارنده کافی نباشد ، با تنظیم صحیح تاریخ و زمان در ضبط های خود ، اطمینان حاصل کنید که مجرمان با عدالت روبرو می شوند. در مواردی که فیلم مداربسته شما به عنوان مدرک مورد نیاز است ، ضروری است که ضبط شده تاریخ و زمان مناسب را ارائه دهد. دادن سارقان به دلیل عدم بررسی تاریخ و زمان ، هدف داشتن دوربین مداربسته را تضعیف می کند و مهمتر این که از عدالت جلوگیری می کند.

برای به حداکثر رساندن اثر بازدارندگی که باید برای آن تلاش کنید بسیار مناسب است زیرا جلوگیری از یک جرم بهتر از این است که مجبور شوید آن را در دوربین خود بگیرید. متأسفانه ، بسیاری از افراد فقط برای پشتیبانی از تعداد دوربین هایی که در ابتدا می گیرند ، ضبط کننده DVR دارند و سپس اگر می خواهند بعداً دوربین های بیشتری اضافه کنند ، باید دوربین دیگری بخرند ، به همین دلیل بهتر است فضای رشد را بگذارید و یک دستگاه DVR یک سایز بخرید. بعید نیست که افرادی که سیستم امنیتی منزل را نصب می کنند ، پس از درک واقعی مزایای آن ، می خواهند دوربین های بیشتری را در خط تولید قرار دهند. همچنین می توانید از دوربین های باریک تر که جزئیات بیشتری را ضبط می کنند ، استفاده کنید. طبق قرارداد منعقد شده مدت زمان محدود ضبط وجود دارد که معمولاً از ۷ تا ۱۵ یا حتی ۳۰ روز است. امروزه در سرتاسر دنیا نیاز به امنیت بیش از پبش احساس می شود به همین علت از کارخانه های بزرگ صنعتی تا منازل مسکونی، مشتاق به نصب دوربین مداربسته جهت حفظ و برقراری امنیت در محیط کار و یا محل زندگی خود هستند.

شاید دوست داشته باشید:

خرید فروش قیمت دوربین مداربسته AHD DX-9942

دوربین مداربسته بیسیم پانورامیک V380 به هوش مصنوعی تشخیص جهت حرکت مجهز است . اکثر دوربین های مدار بسته با […]

اما ، چگونه کار می کند؟

اگر به دنبال دوربینی برای یک مکان در فضای باز هستید که بتواند به طور کارآمد نمای مسافت طولانی را […]

قابلیت دوربین مدار بسته AHD :: تعمیر لپ تاپ-تعمیرات لپ تاپ

دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16D0T-ITF جزو پر فروش ترین محصولات هایک ویژن می باشد. بیشتر شرکتها با فناوری AHD شروع […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *